Кошик
200 відгуків

Поліетиленова плівкаТеплична, будівельна поліетиленова плівка

Реалізуємо в рулонах і на метраж тепличну, будівельну поліетиленову плівку для теплиць, для захисту урожаю, для господарських потреб. Різні кольори, широкий вибір розмірів. Продукція високої якості доступна за дуже вигідними цінами!

До вибору товару
Плівка різних кольорів для парників і для захисту від вологи
Теплична плівка поліетиленова різних кольорів: біла, жовта, зелена і т. д. Доступна в рулонах. Ідеально підходить для парників і теплиць, служить для поліпшення прогріву ґрунту, для захисту врожаю від атмосферних опадів та ін Плівка теплична Теплична плівка поліетиленова різних кольорів: біла, жовта, зелена і т. д. Доступна в рулонах. Ідеально підходить для парників і теплиць, служить для поліпшення прогріву ґрунту, для захисту врожаю від атмосферних опадів і ін Якісна будівельна поліетиленова плівка чорного кольору для захисту від вологи, яка може використовуватися в побутовому, сільському господарстві або для вирішення завдань в будівництві. Форма поставки матеріалу — рулон. Плівка чорна будівельна Якісна будівельна поліетиленова плівка чорного кольору для захисту від вологи, яка може використовуватися в побутовому, сільському господарстві або для вирішення завдань в будівництві. Форма поставки матеріалу — рулон.

Інші пропозиції

Ключові переваги нашої поліетиленової плівки
Висока якість виготовлення, відповідність сучасним вимогам.
Універсальність — підходить для будівельних завдань, сільського господарства.
Зручна форма поставки: у рулонах, на метраж; наявність плівки різних кольорів.
Поліетиленова плівка відрізняється довговічністю, міцністю, еластичністю.
 

Вивчити каталог

Основні причини замовити плівку у нас
1.

Широкий асортимент плівки різних кольорів в рулонах і на метраж.

2.

Індивідуальний підхід до кожного замовлення, допомога у виборі виробу.

3.

Оперативна доставка тепличної і будівельної плівки по Україні.

4.

Продумана цінова політика на всю поліетиленову плівку.

Поліетиленова плівка в рулонах і на метраж

Пропонуємо якісну поліетиленову плівку різних кольорів на метраж і в рулонах. Матеріал стане в нагоді при облаштуванні теплиці, для парників, для захисту будівельних об'єктів від вологи. Здійснюємо доставку по всій країні перевізником «Нова Пошта» на вигідних умовах.

Замовити плівку

 
1 2 3